GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 16144352

nr 1614 4352

Fat

Kina, 1900-tal. Diameter: 36 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:11:03